Vara asta topim preturile
Bine ai venit! Autentificare / Crează cont

Intel Express 330T Stackable Hub, 16 porturi


Intel Express 330T Stackable Hub, 16 porturi
Producător: INTEL
Cod produs: 8583
Stare produs: Second Hand
Nu ești convins că avem cel mai bun preț?
Dacă ai găsit în altă parte un preț mai mic ca al nostru, trimite-ne linkul și primești același preț și un discount suplimentar de 5%!
Click AICI pentru condițiile de aplicare a ofertei
Stoc epuizat

Garanție: 12 luni (Detalii garanție)

Descriere

Conectivitate Hub: Stack pana la 5 hubs.
MAXIMUM CABLING DISTANCE: Switch to repeating hub: Category 5 Shielded/Unshielded, 328ft (100m), 62.5/125 micron fiber optical cable,160m at half duplex, 2km at full duplex.
Interfata conectori: Optional management module: RS232 DB-9 (male), 10/100BASE-TX port: Shielded RJ-45, Optional FX module: SC connector
Meantime between failure: 16-port: 67,540 hours
Temperatura optima: 0 to 40° C, 32 to 104° F
Umiditate relativa: <85% non-condensing
Format: table-top si rack-mountable (1 RU high)
Dimensiuni (WxHxD):442x44x330mm
Greutate: 3.36 Kg
Voltaj intrare: 100-240 VAC
Emisii electromagnetice: FCC Part 15, Subpart A, EN555022, VCCI, BCIQ, RRL (South Korea), C-tick

Află mai mult

Opinii

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
    Rău           Bun
Drept de autor © 1997 Calculatoare Refurbished