Crazy Sales
Bine ai venit! Autentificare / Crează cont

Iți mai recomandăm și

Optical Transcevier WS-5484, 10/100/1000, Second Hand


Optical Transcevier  WS-5484, 10/100/1000 Retelistica
Producător: CISCO
Cod Produs: 8646
Model: WS-5484
Stare produs: Second Hand
Stoc epuizat

Garanție: 12 luni (Detalii garanție)

Descriere

Dual data-rate of 1.25Gbps/1.0625Gbps Operation
850Nm VCSEL Laser and pin photodetector
Duplex SC optical interface
Standard serial ID indormation compatible with SFF-8053
550m Transmision with 50/125 um MMF
275m Transmision with 62.5/125 um MMF
+3.v/5V single power supply
RoHS Compilant
Operating case temperature: from 0 to +70 Grade celsius
Switch to switch interface
Switch backplane applications
Router/server interface

Află mai mult

Fie ca vei cumpara un produs second hand sau refurbished, Interlink iti garanteaza dreptul legal de retur. Mai mult, pentru siguranta ta, in loc de 14 zile legale de retur, noi iti oferim 30 de zile. De asemenea poti schimba produsul in cazul in care te nemultumeste, cu un altul, in 60 de zile.

Pentru mai multe informații legate de produsul Optical Transcevier WS-5484, vă rugăm să ne contactați.

Opinii

Adaugă un review
Spune-ți parerea acordând o notă produsului
Acordă o notă

Nu sunt opinii despre acest produs.

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
Nu știi despre ce să scrii?
  • Spune-ne daca iti place sau nu ce ti-ai luat.
  • Se ridica la nivelul asteptarilor tale?
  • Esti multumit de raportul calitate pret?
  • Daca ai recomanda si altora acest produs.
Nota:
Drept de autor © 1997 Calculatoare Refurbished