Îți mai recomandăm și

Switchuri Cisco WS-C2960-48TC-S, 48 porturi 10/100, Second Hand


Switchuri Cisco WS-C2960-48TC-S, 48 porturi 10/100 Retelistica
Producător: CISCO
Cod Produs: 11276
Model: WS-C2960-48TC-S
Stare produs: Second Hand
Stoc epuizat
Garanție: 12 luni (Detalii garanție)

Descriere

Porturi: 48+2
Standarde:
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol,
?IEEE 802.1p CoS Prioritization,
?IEEE 802.1Q VLAN,
?IEEE 802.1s,
?IEEE 802.1w,
?IEEE 802.1X,
?IEEE 802.1ab (LLDP without MED*),
?IEEE 802.3ad,
?IEEE 802.3ah (100BASE-X single- and multimode fiber only),
?IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports,
?IEEE 802.3 10BASE-T specification,
?IEEE 802.3u 100BASE-TX specification,
?IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification,
?IEEE 802.3z 1000BASE-X specification
Buffer (MB):    
- Flash memory : 32 MB,
- Memory DRAM : 64 MB
Conectivitate: 48 Ethernet 10/100, 2 dual-purpose ports (10/100/1000 or SFP),
Unicast MAC addresses: Default/QoS/Dual : 8000
Viteza de transfer:
- Forwarding bandwidth : 16 Gbps,
- Forwarding Rate : 10.1 mpps
Facilitati:
- Maximum transmission unit (MTU) Up to 9198 bytes,
- Jumbo frames 9016 bytes,
- IPv4 IGMP groups : Default/QoS/Dual : 256,
- IPv4 MAC QoS access control entries (ACEs) : Default/QoS/Dual : 128/384/0,
- IPv4 MAC security ACEs : Default/QoS/Dual : 384/128/256
Alimentare (V/Hz): 100 to 240 VAC, 1.3 to 0.8A, 50 to 60 Hz
Putere consumata (W): 55W
Greutate (Kg): 3.6Kg
Dimensiuni (W x D x H mm): 4.4 x 45 x 24.2 cm
MTBF: 336,983 hours
VLANs:
- Max VLANs 64,
- VLAN IDs 4000

Află mai mult

Fie ca vei cumpara un produs second hand sau refurbished, Interlink iti garanteaza dreptul legal de retur. Mai mult, pentru siguranta ta, in loc de 14 zile legale de retur, noi iti oferim 30 de zile. De asemenea poti schimba produsul in cazul in care te nemultumeste, cu un altul, in 60 de zile.

Pentru mai multe informații legate de produsul Switchuri Cisco WS-C2960-48TC-S, vă rugăm să ne contactați.

Opinii

Adaugă un review
Spune-ți parerea acordând o notă produsului
Acordă o notă

Nu sunt opinii despre acest produs.

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
Nu știi despre ce să scrii?
  • Spune-ne daca iti place sau nu ce ti-ai luat.
  • Se ridica la nivelul asteptarilor tale?
  • Esti multumit de raportul calitate pret?
  • Daca ai recomanda si altora acest produs.
Nota:
Drept de autor © 1997 Calculatoare Refurbished