Laptop Second Hand HP 14S-DQ2XXX, Intel Core i5-1135G7 2.40-4.20GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD, 14" FHD, Webcam
Producător: HP
Cod Produs: 76843
Model: 14s-dq2xxx
Stare produs: Second Hand
1.99800 LEI
(TVA inclus) În Stoc
Ultimul produs
Garanție: 12 luni (Detalii garanție)
Alege acest produs si participi la salvarea planetei economisind 194 Kg CO2
Comandă telefonică:
Bogdan Popescu:
Mircea Nichita:
Descriere Laptop Second Hand HP 14S-DQ2XXX, Intel Core i5-1135G7 2.40-4.20GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD, 14" FHD, Webcam
Descoperiți Laptopul Second Hand HP 14S-DQ2XXX
Îmbinați performanța cu portabilitatea cu Laptopul Second Hand HP 14S-DQ2XXX. Echipat cu un procesor Intel Core i5-1135G7, acest laptop oferă o viteză de până la 4.20 GHz, asigurându-vă că toate sarcinile dvs. sunt realizate rapid și eficient.
Performanță Remarcabilă
Cu o memorie RAM de 8GB DDR4 și un spațiu de stocare rapid de 256GB SSD, acest laptop este ideal pentru utilizarea zilnică, fie că lucrați de acasă, fie că sunteți în mișcare. Ecranul de 14 inch FHD (1920 x 1080) cu tehnologie LED IPS oferă imagini clare și vibrante, perfect pentru vizionarea filmelor sau pentru prezentări.
Conectivitate și Funcționalitate
Specificații Tehnice
  • Greutate: 1.46 Kg
  • Bluetooth: Da
  • Wireless: Da
  • Număr nuclee: 4
  • Generație procesor: Generația a 11-a
  • Frecvență procesor: 2.40 GHz (Turbo: 4.20 GHz)
  • Tip placă video: Intel® Iris® Xe Graphics
Utilizare Versatilă
Dimensiuni și Design
Cu dimensiuni de 324 x 225 x 18 mm, acest laptop este compact și ușor de transportat, fiind perfect pentru cei care sunt mereu în mișcare. Designul său elegant și modern se potrivește oricărui mediu, fie că este vorba de birou sau de o cafenea.
Află mai mult
Specificaţii Laptop Second Hand HP 14S-DQ2XXX, Intel Core i5-1135G7 2.40-4.20GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD, 14" FHD, Webcam
Display
Rezolutie1920 x 1080
Diagonala (inch)14
Tehnologie displayLED IPS
Procesor
Producator procesorIntel
Model ProcesorIntel Core i5-1135G7
Frecventa procesor (GHz)2.40
Generatie procesorGeneratia a 11-a
Frecventa turbo procesor (GHz)4.20
Cache8 MB
Numar nuclee4
Familie ProcesorIntel Core i5
Memorie
Tip RAMDDR 4
Capacitate RAM8 GB
Hard Disk
Capacitate HDD256GB
Tip stocareSSD
Interfata HDDSATA
Caracteristici Fizice
Dimensiuni (W x D x H mm)324 x 225 x 18
Multimedia
Cititor de carduriDa
Camera WebDA
Porturi
USB 3.02 Porturi
RJ-45Fara
Iesire audio1 Port (combo)
HDMI1 Port
Altele
Porturi1 x USB 3.1 Gen 1 Type-C™ (Data Transfer Only, 5 Gb/s signaling rate)
Greutate1.46 Kg
Placa Video
Tip placa videoOnboard
Model placa videoIntel® Iris® Xe Graphics
Comunicatii
BluetoothDa
WirelessDa
Adaugă în Coş
Opinii Laptop Second Hand HP 14S-DQ2XXX, Intel Core i5-1135G7 2.40-4.20GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD, 14" FHD, Webcam